Sportlik hea toimivusega suverehv maastiku- ja ka sõiduautodele. Sellel on suurepärane haarduvus kuival ja märjal teekattel ning ühtlasi pikk kasutusiga.

 • Väga hea sooritusega rehv (UHP)
  Väga kõrge sooritusvõimega rehv, suurepärane haarduvus ja pidamine, suur kiirusindeks. Rehvil on tugevdatud külgservad, mis võimaldavad sooritada järske pöördeid, sobivad sportliku sõiduviisi puhuks.
 • Radiaalrehvid
  Kiirem sõit kergema koormaga.
 • Assümmeetriline muster
  Rehvi siseäär eemaldab vee ja/või lörsti, välisäär tagab otsesuunalise hea haarduvuse, samuti kurvide võtmisel. Monteerides tuleb järgida siseääre/välisääre põhimõtet.
 • Kaitse vesiliu tekkimise eest
  Rehv suudab liigse vee kontaktpinnalt tõhusalt eemale juhtida.

Hea juhitavus, mugavus ja suur läbisõit

Protektori asümmeetriline muster tagab toimivuse, juhitavuse ja mugavuse optimaalse tasakaalu. Protektor on kavandatud nii, et plokid kuluksid ühtlaselt ja rehvi kasutusiga oleks nii pikem. Seda pikendab ka kummisegu koostis.

Stabiilsus ja hea haarduvus kurvides

Tugevad küljeplokid pakuvad suurepärast haarduvust, eriti kurvides. Soonte disain on patenteeritud – see suudab vähendada resonantsi, et oleks võimalik nautida meeldivat ja vaikset sõitu.

Tõhus vee eemale juhtimine

Protektori põhisooned on loodud nii, et need juhiksid liigse vee võimalikult kiiresti eemale. See lühendab pidurdusteekonda märjal teel ja vähendab vesiliu tekkimise ohtu.

%Sizes%