KTM kiidab heaks Maxxis Supermaxx ST uuele KTM 790 DUKE
Saavutused

Maxxis ettevõte on valitud OE originaalvarustuses rehvide tarnijaks kauaoodatud mootorratta KTM 790 DUKE - The Scalpel jaoks, mis tuleb müügile 2018. aasta kevadel.

KTM 790 DUKE missiooniks on tänavatel domineerimine tänu oma maksimaalsele jõudlusele ja ülitundlikule juhitavusele, mis on kombineeritud koos reaalse elu praktilisusega.

Maxxis 'Supermaxx ST on uusim rehvimudel lisavarustuse ulatuslikus rehvi portfellis. Uus KTM 790 DUKE stiil pakub Teile elavaid emotsioone, hämmastavat jõudlust ja liikuvust. Supermaxx ST-rehvid täiendavad seda kooslust,  tasakaalustatud jõudlust nii teedele kui ka võistlusrajale, mis tagab suurepärase sõidu kus seda nõutakse.

Uus turvise kujundus ja soonte paigutus suurendab veojõudu ja tulemuslikku käitumist märgades oludes, samas kui nano-räniühendi muudab rehvid veelgi vastupidavamaks, parandades rehvi pidamist nii märjal kui kuival teel. Rehvide täiustatud konstruktsioon sisaldab spiraalterasest linti ja paremat külje jäikust, mis suurendab rehvi vastupidavust kõrgematel kiirustel.

Maxxise tegevjuht Derek McMartin  kommenteeris uudist kuuldes: " Meil on väga hea meel, et  oleme valitud sellise fantastilise KTM mootorratta partneriks. See on meie jaoks väga põnev projekt, mis kinnitab omakorda, et toodame suurepäraseid rehve, mis annavad suurepäraseid tulemusi. Asjaolu, et  Maxxis Supermaxx ST valiti kauaoodatud KTM 790 DUKE partneriks, on suur kompliment. Olen veendunud, et KTM 790 DUKE ja meie Supermaxx ST-rehvid on parim ühendus ".

29.11.2017