Maxxis allkirjastas Liverpool FC-ga uue lepingu
Saavutused

Liverpool FC kinnitas, et sel suvel allkirjastati kõrgel tasemel leping eduka koostöö pikendamiseks ühe juhtiva rehvitootjaga – firmaga Maxxis. See vastastikku kasulik koostöö ei ole enam uudis: Maxxis on selle tuntud klubi üks ammuseid kommertssponsoreid. Uus leping rõhutab mõlema osapoole püüdu suhete edasise dünaamilise arendamise poole.

Uus leping tagab Maxxisele võimaluse paigaldada Anfieldi staadioniväljaku äärde reklaamtahvlid. Anfield on selle oma kuulsusrikka ajaloo jooksul 18 Inglismaa meistritiitlit, seitse FA Cupi võitu, kaheksa Inglismaa karikat ja viis Euroopa meistritiitlit võitnud meeskonna kodustaadion.

Firma Maxxis International tunneb uhkust oma sidemete üle selle auväärse klubiga. Tegevdirektor Derek McMartin jutustab: „Meie koostöö Liverpooliga sai alguse 2009. aastal ja oli mõlemale poolele ülimalt soodne. Tänaseks on Aasia inglise jalgpalliklubidele väga oluline piirkond, Euroopa omakorda on meie jaoks kiirestiarenev turg, seetõttu on meil palju koostöövõimalusi. Lisage sellele fakt, et klubil on Twitteris üle 4,5 miljoni ja Facebookis üle 26 miljoni jälgija, ja te mõistate, et meie kaubamärgid sobivad koostööks suurepäraselt. Saame klubi mängudest suure naudingu ja jälgime huviga, kuidas nende hooaeg areneb.“

Liverpool FC kommertsdirektor Billy Hogan räägib: „Meie koostöö on suunatud tõhusale koostööle ja ühiste eesmärkide saavutamisele: teeme Maxxisega juba kolmandat hooaega koostööd, mis kujutab endast suurepärast näidet pikaajalistest vastastikustest suhetest, mille poole me pürgime“.

„Mul on selle koostöö üle hea meel. Ootame väga selle jätkumist kahel järgmisel hooajal.“

Uus kommertsleping Maxxise ja Liverpooli vahel kehtib kuni 2016/2017. aasta hooaja lõpuni.

01.01.2016