Maxxis võitis Hiinas Aasta Rehvi auhinna
Saavutused

Ajakirja Motor Trend andmetel nimetati Maxxise rehvimudel Premitra HP5 Hiinas Aasta Rehviks. Auhind anti üle 2015. aasta augustis Šanghais toimunud tseremoonial. Aasta Rehvi tiitli saanud Maxxise uue üliefektiivse rehvi värsked tulemused võimaldasid tal edastada selle ala favoriite Pirellit, Bridgestone’i ja Goodyear’i.

Aasta Rehvi tiitli saaja autasustamistseremoonial osalevad professionaalsete autoväljaannete esindajad, Hiina autoehituskorporatsioonid, rehvivaldkonna eksperdid, samuti rehvitootmisettevõtete kõrgem juhtkond, et anda rehvitööstusele täielik ja süstematiseeritud hinnang. Üritusest võtavad osa ka teised nomineeritud või varem auhinna saanud rehvitootjad.
Enne auhinna üleandmist katsetati uusi rehvimudeleid, mis olid välja lastud ajavahemikul 1. juuli 2013 kuni 30. juuli 2015. Enne rehvide sisemiste, väliste, dünaamiliste ja staatiliste omaduste hindamise juurde asumist pidi iga pretendent läbima range testimise.

Maxxis otsustas tuua rehvi HP5 Hiina turule maikuus. See on seotud Hiina turu mõõtmete ja olulisusega. Maxxise tegevdirektor Derek McMartin kommenteeris võitu järgmiselt: „Meie rehvide Premitra HP5 tunnistamine Hiinas Aasta Rehviks on meile suur saavutus. Me investeerime palju vahendeid töötlustesse, uuringutesse ja seadmetesse, et pakkuda oma klientidele kõige parema kvaliteediga rehve. HP5 suurepärased näitajad on meid häälestanud optimistlikult Euroopas toimuvate tulevaste katsetuse suhtes. Ootame kannatamatult järgmise aasta algust, mil alustame müüki Suurbritannias“.

Äriühing Stapleton ootab pikisilmi Maxxise suure sooritusvõimega rehvide HP5 turulejõudmist, mida kinnitab ka firma äridirektor Stephen Childs: „Arvestades suure tootlikkusega rehvide pidevalt laienevat turgu, ootame oma kaubamärkidelt kõige uuemaid lahendusi rehvitehnoloogiate vallas. Maxxis on paari viimase aastaga teinud suure sammu edasi, et kinnitada oma imagot laia turusortimendi ühe esindajana, seepärast täiendab ta tuleva aasta algul suurepäraselt meie kaubavalikut. Maxxise viimase suure sooritusvõimega rehvi poolt sõltumatutes testides üles näidatud head tulemused tunduvad meile äärmiselt perspektiivikad, seepärast ootame kannatamatult nende lisandumist meie sortimenti tuleva aasta algul“.

Tänu maailma juhtivate tehnoloogiate ja disaini kasutamisele tagab Premitra HP5 laitmatu tõhususe nii märjal kui ka kuival teel. Suurendatud ränidioksiidi sisaldusega kummisegu töötati välja kuumenemise vähendamiseks, aga ka sooritusvõime parandamiseks ja vastupidavuse suurendamiseks. Vahelduva sammuga turvisemuster ja küljesooned vähendavad rehvi vibratsiooni, rehvi tekitatavat müra ja veeretakistust ning parandavad juhitavust märjal teel, ka vähendavad need vesiliu tekke ohtu. Stabiilsust ja juhitavust suurtel kiirustel on parandatud rehvi ülitugevate terasvöödega, mis annavad rehvile suurepärased sportlikud omadused.

Rehvid Maxxis Premitra HP5 tuuakse Suurbritannia turule järgmise aasta algul ning nende müük toimub eranditult läbi nende edasimüüja, kelleks on äriühing Stapleton.

13.08.2015